Warsaw Comic Con Spring Edition 2018 – goście

0

W drugiej połowie kwietnia startuje kolejna odsłona Warsaw Comic Con Spring Edition, a Organizatorzy informują o kolejnych gościach, którzy odwiedzą imprezę. Jedną z tych gwiazd będzie Kristian Nairn, brytyjski aktor, który wciela się w Hodora w „Grze o Tron”. 

Warsaw Comic Con odwiedzi także Hayley Law, kanadyjska aktorka i piosenkarka, odtwórczyni roli Valerie Brown w serialu „Riverdale”, oraz Cody Saintagnue, czyli Brett Talbot z „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. Oczywiście to dopiero zaledwie kilka nazwisk otwierających listę gości wiosennej edycji. Poprzednią odwiedziło 17 gwiazd, znanych z produkcji takich jak „Gra o Tron”, „Sherlock”, „Harry Potter” czy „Wikingowie”. 

Poza spotkaniami z gośćmi, w programie znajdą się również sesje Q&A, strefy tematyczne (Star Wars, Gra o Tron, Wikingowie, wioska PostApo), koncerty, konkurs cosplay, turnieje gier planszowych czy wystawy (komiksów, samochodów filmowych). 

Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia, na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Przypominamy, że imprezie towarzyszą także Targi Gier Komputerowych Good Game oraz pierwszy festiwal czytelnictwa Warsaw Book Show. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, osoby niezmotoryzowane mogą liczyć na darmowy transport autobusowy.

Podziel się.