Warszawskie Targi Fantastyki 2020 – wieści

0

Wirus grasujący obecnie po świecie wielkie nam smutki poczynił w kalendarzu konwentowym. Sytuacja zmusiła w zasadzie wszystkich organizatorów wydarzeń odbywających się w pierwszej połowie roku do zmian. Czy to przesunięcia daty edycji czy przeniesienia się do Internetu. Organizatorzy WTFów początkowo przesunęli odsłonę wiosenną z marca na czerwiec, jednakże i ten termin uległ dziś zmianie. Warszawskie Targi Fantastyki – Wiosna 2020 odbędą się owszem 20 – 21 marca, ale 2021 r

A teraz coś na osłodę! Znamy termin zimowej edycji! Będzie to ostatni weekend listopada, 28 – 29.11.2020. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że pojawiła się nowa syrenka – taka na czasy zarazy. I jest spora szansa, że będzie można zamówić sobie z nią jakieś gadżety. Zajrzyjcie w tej sprawie na wydarzenie.

Co więcej, wszystkie zakupione wejściówki i pakiety zachowują ważność w nowej dacie. Jeżeli jednak termin Wam nie pasuje, pieniądze zostaną zwrócone. W takim wypadku zgłoście się mailowo (odpowiedź na potwierdzenie zamówienia). Osoby, które zatrzymają zakupioną na Wiosnę 2020 wejściówkę i pojawią się na Targach, otrzymają dodatkowo mały bonus.

Podziel się.