Warszawskie Targi Fantastyki – edycja wiosenna pod patronatem

0

Z niezwykłą przyjemnością zawiadamiamy, iż wiosenna odsłona Warszawskich Targów Fantastyki znalazła się pod naszym patronatem medialnym. Będzie to trzecia edycja imprezy, która tym razem potrwa dwa dni (17 – 18 marca) i odbędzie się podobnie jak poprzednio w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25).

Od dziś możecie także zakupić wejściówki w przedsprzedaży. W tym roku nadal obowiązuje zasada Pay What You Want, jednak w przypadku zakupu akredytacji w pakiecie z gadżetem, pojawia się już cena minimalna. Przedsprzedaż z pakietami kończy się 28.02.2018 r., samych wejściówek – 07.03.2018 r. Szczegółowe informacje znajdziecie na fanpage’u imprezy.

Warszawskie Targi Fantastyki to w tej chwili jedyna w Polsce impreza o charakterze targowym, której misją jest popularyzowanie różnorodności i kreatywności, w tym szczególnie poprzez promowanie oraz wspieranie młodych, rozwijających się firm funkcjonujących na fantastycznym pograniczu biznesowym. Pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku, a po przerwie wróciła z pełną mocą w 2017.

Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć oraz przeczytania relacji z ubiegłorocznych Targów, które odbyły się na początku października.

Podziel się.