Warszawskie Targi Fantastyki pod patronatem

0

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż druga edycja Warszawskich Targów Fantastyki, która odbędzie się w Warszawie w dn. 7 października, znalazła się pod naszym patronatem medialnym.

Poza bogatą ofertą wystawców, obejmującą w tej chwili ponad 90 stoisk, uczestnicy mogą też spodziewać się spotkań z Fantastycznymi Gośćmi, wśród których znaleźli się między innymi: Andrzej Pilipiuk, Rafał Kosik, Magdalena Kozak, Marcin Przybyłek, Robert Szmidt, Robert Wegner czy Andrzej Ziemiański.

Podobnie jak przy pierwszej edycji, również i ta działać będzie w oparciu o system Pay What You Want, czyli każdy z uczestników sam zadecyduje ile chce zapłacić za bilet wstępu. Szczegółowe informacje dotyczące płatności oraz pakietów znajdziecie na oficjalnej stronie.

Rodziców wybierających się na imprezę z pewnością ucieszy informacja o przygotowaniu Kids Zone dla najmłodszych uczestników.

To jeszcze nie koniec atrakcji – w klubie Hybrydy odbędzie się pokaz mody, przy współudziale Alternative Fashion Show, a późne popołudnie kojącymi dźwiękami harfy umili Barbara Karlik.

Tym razem impreza będzie miała miejsce w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, sześciopiętrowym budynku uznawanym za jedną z najwspanialszych budowli wczesnomodernistycznych w Polsce, znajdującym się w dodatku w samym centrum Warszawy (ul. Bracka 25, przy skrzyżowaniu z ul. Chmielną).

Podziel się.