Warszawskie Targi Fantastyki Wiosna 2020 – pod patronatem

0

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż objęliśmy naszym patronatem medialnym wiosenną edycję Warszawskich Targów Fantastyki. Kolejna, siódma już, odsłona wydarzenia odbywać się będzie w dniach 21 – 22 marca 2020 r., tradycyjnie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, w Warszawie (ul. Bracka 25).

Organizatorzy postanowili od tego roku wprowadzić pewne usprawnienia, w oparciu o doświadczenia z poprzedniej edycji imprezy oraz otrzymane ankiety. Pierwszą ze zmian będzie odejście od systemu „Pay What You Want”, co pozwoli na szybszą obsługę przy kasach. W związku z tym, od wiosny obowiązywać będą wejściówki w następujących cenach:

  • 10 zł – pełna;
  • 5 zł – ulgowa, dla osób do 13. roku życia, przy czym te osóbki muszą znajdować się pod stałą opieką osoby pełnoletniej;
  • 0 zł – darmowa, dla najmłodszych, tj. dzieci poniżej 7. roku życia.

Osoby z wykupionymi preakredytacjami oraz zaproszeniami obsługuje odrębna kasa, o czym ich posiadacze nie zawsze pamiętają. Od tego roku przypominać im o tym będą helperzy „patrolujący” kolejki. Podobnie też rodzice z małymi dziećmi oraz osoby niepełnosprawne zostaną skierowane do oddzielnej kasy, poza kolejnością.

Oczywiście pojawią się zestawy specjalne – wejściówka + fanty z logo wiosennej edycji, o ich dostępności i cenach będziemy informować najszybciej jak się tylko da. Przy okazji przypominamy, że Gadżety targów wykonywane są „na zamówienie”, według opłaconych pakietów, i mają charakter kolekcjonerski. Organizatorzy nie przewidują dodruków ani otwierania regularnej sprzedaży w ewentualnym targowym sklepiku. Jest jednak nadzieja! Pozostała pewna liczba gadżetów z poprzednich edycji i będzie możliwość ich zdobycia – zachowajcie czujność!

Po raz kolejny Organizatorzy podejmą heroiczną walkę z zapachami ze Strefy Gastro. Podczas wiosennej edycji stoiska przygotowujące jedzenie na bieżąco zostaną przesunięte do nieco bardzie osłoniętych zakątków. Jeśli ich nie dostrzeżecie w zwyczajowym miejscu, nie martwcie się – Organizatorzy nie rezygnują z „dokarmiania” nas.

Podziel się.