WTF 2020 – gadżety do końca listopada!

0

Warszawskie Targi Fantastyki, w odsłonie zimowej, od pewnego czasu były świetną okazją, aby zrobić fandomowe zakupy, szczególnie przed Mikołajkami czy Świętami Bożego Narodzenia. Ten rok niestety różni się bardzo, i to na niekorzyść, od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni jeśli chodzi o pozyskiwanie gadżetów. WTFy zostały odwołane z powodu epidemii, ale nie wszystko stracone! Jeszcze do końca bieżącego miesiąca możecie składać zamówienia w sklepie na stronie internetowej Targów. Przesyłki powinny dotrzeć do Was najpóźniej w połowie grudnia

Szczegółowe wizualizacje produktów możecie obejrzeć na stronie wydarzenia (FB). W ofercie znajdują się przypinki, magnesy, podkładki pod kubki, kubki, torby, koszulki. Dla niezdecydowanych – bądź kolekcjonerów – dostępne są również pakiety zawierające WSZYSTKIE gadżety. 

Dostawy są możliwe za pośrednictwem Poczty Polskiej, z zastrzeżeniem lekkich przesyłek wyłącznie. Jeśli chcecie zamówić dużo magnesów albo kubków, Waszym dostawcą może zostać InPost (dwie opcje: do paczkomatu, do domu) lub DHL. Szczęśliwi zamieszkujący okolice oznaczone kodami zaczynającymi się od 00-, 01-, 02-, 03- lub 04-, mogą liczyć na darmową dostawę, realizowaną przez WTFy.

Podziel się.