WTF 2020 Jesień – odwołane

0

Nie będzie pewnie szokiem, że Targi Fantastyki muszą się odwołać w tym roku po raz kolejny. Mieliśmy nadzieję, iż może jednak uda się je przeprowadzić, ze wszystkimi obostrzeniami, bo liczyliśmy na jakąś małą odskocznię od tego zwariowanego czasu, ale niestety. Sytuacja w kraju mówi sama za siebie, a wysoki poziom zachorowań i problematyczny dostęp do opieki medycznej sprawia, że wszelkie spotkania stają się właściwie śmiertelnym zagrożeniem. Stąd Organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu wydarzenia w dacie listopadowej.

Gadżety zamówione w kwarantannie oraz te z Wiosny 2020 są w produkcji i otrzymacie je jeszcze w listopadzie. Pojawiła się też Syrenka Świąteczna, z którą również możecie zamówić kilka drobiazgów. Oferta pojawi się niedługo w sklepie, wybieracie z trzech wzorów, a sprzedaż prowadzona będzie wysyłkowo. Zakupy będą możliwe do końca listopada, tak, abyście mieli gwarantowany odbiór przed Świętami. 

Osoby, które zamówiły Cyberpunkową Syrenkę mogą spodziewać się kontaktu w sprawie ustalenia sposobu dostawy. Jeśli nikt się nie odezwie, śmiało przypomnijcie o sobie. 

Wszystkie zakupione wejściówki oraz pakiety zachowują ważność. Organizatorzy zakładają, że w przyszłym roku uda się już przeprowadzić dwie edycje, właśnie na wiosnę, i oczywiście na jesień. Jeżeli nie będziecie mogli się pojawić, otrzymacie zwrot. Skontaktujcie się w tej sprawie z Organizatorami. 

Zakupione, opłacone i niewycofane wejściówki przy odbiorze otrzymają dodatkowy bonus – małą niespodziankę.

Podziel się.