Wydarzenia online – lista

0

Końca kwarantanny jeszcze niestety nie widać, nic więc dziwnego, że powstają kolejne inicjatywy tworzenia wydarzeń wyłącznie online. Idąc z duchem idei #StayHome, pragniemy obecnie aktualizować dla Was również listę imprez odbywających się w Internecie. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

  • Kwarantankon – konwent, który odbywa się online (aktualnie trwa!). Organizatorzy oferują konkursy, rabaty, wywiady, prelekcje i to wszystko w jednym miejscu! Nie trzeba się ruszać z domu.
  • LajcONik 2020 – impreza w całości oddana grom fabularnym, odbywać się będzie na platformie Discord. Nie zabraknie konkursów, wystawców, prelekcji oraz sesji RPG. Wydarzenie rozpocznie się 25 kwietnia.
  • MageJam vol. 3 – coś, co zainteresuje zarówno laików, jak i osoby, które już „siedzą” w temacie branży gier. Idealny moment, aby sprawdzić swoje umiejętności oraz nauczyć się czegoś nowego. Game Jam zacznie się 1 kwietnia i będzie trwał 5 dni.
  • Grarantanna – to miejsce jest idealne, jeśli jesteście spragnieni wiedzy z zakresu powstawania gier. Za darmo prowadzone są prelekcje i warsztaty z grafiki, programowania, tworzenia gier.
  • GameJam #ZostańWDomuRobGry – game jam, który rusza już 30 marca! Zatem zbierajcie ekipę i zgłaszajcie się. Podczas wydarzenia będą udostępnione prelekcje i tutoriale dotyczące między innymi tego, jak stworzyć grę.

Podziel się.