Xmascon pod patronatem!

0

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Informator Konwentowy objął swoim patronatem medialnym tegoroczny konwent Xmascon.

Dlatego, że wydarzenie odbywa się już za tydzień (!), czyli 9-10 grudnia w Krakowie, mamy także dla was kilka informacji związanych z tym konwentem:

Po pierwsze i najważniejsze, tylko do NIEDZIELI 3.12 trwa przedsprzedaż biletów w cenie 50 zł za 2 dni. Śpieszcie się, bo czasu pozostało naprawdę niewiele, a bilety można zakupić w systemie nagato.

Po drugie, organizatorzy podali już prawie pełną listę atrakcji, którą możecie znaleźć tutaj. Jeśli więc zastanawiacie się czy warto jechać, może ta lista właśnie Was przekona. Oczywiście pełna lista wraz z rozpiską godzinową zostanie udostępniona w przeciągu kilku dni.

Jak można zauważyć, Xmascon przygotował także specjalny cospaly room w którym odbędą się warsztaty i prelekcje dotyczące tego hobby. Będziecie mogli spotkać tam wiele znanych polskich cosplayerów, a między innymi Shappi czy Kairi.

Konwent to idealne miejsce do zakupu wielu gadżetów mangowych. I tradycyjnie, jak na każdym tego typu wydarzeniu i tu nie zabraknie wystawców, których pełną listę znajdziecie na tej stronie.

Uff dużo tego było. Mam wielką nadzieję, że zobaczymy się za tydzień w dużym gronie i w świątecznej atmosferze będziemy mogli spędzać czas.  Przypominam, że Xmascon odbywa się w ZSOI nr 7, przy ulicy Czarnogórskiej 14.

Podziel się.