Zapraszamy na CorusCon

0

Dotarły do nas informacje o odbywającym się w dniach 11-13 listopada w Warszawie ogólnopolskim konwencie fanów Gwiezdnych wojen – CorusCon. W rozszerzeniu wiadomości – treść odezwy jego organizatorów.
Warszawskie stowarzyszenie ‚Outlander’ pragnie zaprosić wszystkich fanów i wielbicieli Gwiezdnych Wojen na ogólnopolski konwent CorusCon poświęcony Gwiezdnej Sadze. Impreza odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 211 przy ulicy Nowy Świat 21 w dniach od 11. do 13. listopada bieżącego roku w Warszawie.

W programie konwentu przewidziano wiele atrakcji – między innymi:
– pierwsze ogólnopolskie mistrzostwa w strategicznej grze figurkowej ‚SW Miniatures’,
– naukę gry oraz turniej Sabacca – gry karcianej z uniwersum Star Wars,
– turniej karcianki ‚SW TCG’,
– sesje ‚SW RPG’,
– warsztat ‚Modelinek’,
– konkurs wiedzowy,
– gwiezdne kalambury,
– kurs kręcenia fan-filmów,
oraz prelekcje: ‚Flota w świecie Gwiezdnych Wojen’, ‚Historia Sith’, ‚Polityka i mistyka w Gwiezdnych Wojnach’, prelekcje poświęcone ‚SW RPG’, ‚SW Miniatures’ a także Gamesroom, w którym będzie można zagrać w ‚SW Miniatures’ i inne, niekoniecznie starwarsowe gry…

Specjalnymi gośćmi konwentu będą:
– poznański reżyser Staszek Mąderek twórca kultowego ‚Stars in Black’,
– doktor filozofii Stanisław Krajski przeciwnik ‚Gwiezdnych Wojen’ i ‚Harry’ego Pottera’ oraz
– pan Witold Jabłoński – autor ‚Ucznia czarnoksiężnika’ i ‚Metamorfoz’, zdeklarowany fan Star Wars.

Dodatkowo na CorusConie zapowiedzieli swoją obecność wydawcy i dystrybutorzy gwiezdnowojennego stuffu, którzy wystawią swoje produkty po promocyjnych cenach.

Przyjedź – spotkaj ludzi, których miałeś okazję poznać na forach dyskusyjnych, znajomych z drugiego końca Polski, poznaj ciekawostki i nowinki ze świata ‚Gwiezdnych Wojen’, zagraj i wygraj w konkursach i turniejach SW, wysłuchaj ciekawych prelekcji, uzupełnij gwiezdną biblioteczkę i kolekcję stuffu. To jedyna taka okazja w roku!

Aktualne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie konwentu: http://www.coruscon.outlander.pl/.

John Waiter

Podziel się.