Fantastyczne Walentynki na Warszawskich Targach Fantastyki

0

Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych, Organizatorzy wiosennej edycji Warszawskich Targów Fantastyki przygotowali dla par małą, walentynkową okazję. W ramach promocji, każde zamówienie zawierające gadżety, złożone w dniu jutrzejszym, tj. 14 lutego, między godziną 00:00 a 23:59 zostanie zdublowane.

Warunkiem skorzystania z promocji jest postępowanie zgodnie z wytycznymi podanymi w intrukcji (poniżej), dokonanie płatności i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy info@targifantastyki.pl najpóźniej do godziny 12:00 następnego dnia (15 lutego). Zamówienia zawierające kod „Fantastyczne Walentynki”, które nie zostaną opłacone w podanym terminie zostaną anulowane

Uwaga! Aby poprawnie złożyć zamówienie należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie Targów i wybrać odpowiedni pakiet. Następnie podać cenę (według wytycznych) oraz typ i rozmiar koszulki – jeśli występuje w wybranym zestawie. W polu „Uwagi” powinno natomiast znaleźć się hasło „Fantastyczne Walentyki”, a także typ i rozmiar koszulki dla Waszej Drugiej Połówki (jeżeli jest w zaznaczonym pakiecie). 

Po wysłaniu wypełnionego formularza otrzymacie e-mail z numerem zamówienia i danymi do przelewu. Potwierdzenie wysyłacie jako odpowiedź na e-mail. Gadżety będą do odbioru przy stanowisku akredytacyjnym w dniu imprezy. 

17 – 18 marca, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25, Warszawa).

Podziel się.