Imladris 2018 – wieści

0

Kolejny Imladris zbliża się wielkimi krokami. Niedawno pisaliśmy Wam o udostępnionym programie i oraz zaproszonych gościach. Tym razem skupimy się na planowanych atrakcjach.  

W związku z tym, że na horyzoncie pojawiła się data premiery kolejnego tomu Opowieści z Meekhańskiego pogranicza, zachęcamy Was do sprawdzenia sobotniego programu pod tym właśnie kątem. Warto będzie pospekulować na temat treści następnej części (g. 13:00) czy przegadać pojawiające się w serii archetypy (g. 17:00) lub po prostu rzucić się w wir konkursowych pytań (g. 18:00) i tym samym przypomnieć sobie cały cykl. A czasu na odświeżanie w pamięci nie ma zbyt wiele, bo premiera już pod koniec listopada!

Imladris po raz pierwszy będzie gościł DnD Adventurers League, czyli zorganizowany blok sesji RPG w ramach oficjalnych, ogólnoświatowych rozgrywek. Doświadczeni Mistrzowie Podziemi poprowadzą mini scenariusze wchodzące w skład jednej z oficjalnych przygód ligowych. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie pamiętajcie o zapisaniu się na sesje

Sobota na Imladrisie nie może obyć się bez konwentowej imprezy. Świętowanie tegorocznej edycji odbywać się będzie w pubie BarOn. Start g. 20:00.

Przypominamy, iż jeszcze przez chwilę możecie zakupić pełną wejściówkę w przedsprzedaży (za pośrednictwem formularza online). Preakredytacja to szybsza obsługa na wejściu, niższa cena i gwarantowane miejsce w sleeproomie. Macie czas do 28.10 (niedziela)

Na Imladrisie widzimy się w dniach 9-11 listopada, w szkole konwentowej przy ul. Studenckiej 13 w Krakowie. Szczegóły logistyczne dotyczące dojazdu czy rozkładu pomieszczeń znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy. 

Podziel się.