Warszawskie Targi Fantastyki 2017

0

Za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Targów Fantastyki, które objęliśmy naszym patronatem medialnym. Na uczestników czeka wiele atrakcji; na imprezie wystawi swoje oferty ponad 90 wystawców, a ponadto będą liczne okazje do spotkań z pisarzami i uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących, jak między innymi, pokaz mody organizowany przy współudziale Alternative Fashion Show.

Warszawskie Targi Fantastyki odbędą się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, znajdującym się w samym centrum Warszawy (ul. Bracka 25, przy skrzyżowaniu z ul. Chmielną).

Zachęcamy również do obejrzenia materiału promującego wydarzenie:

Warszawskie Targi Fantastyki 2017 – Promo :)

Ekhm ekhm… Dawno, dawno tem… a nie przecież to nie ta bajka… Bardzo dawno temu w pewnej odległej gala… niee… zaraz… to tez nie tak… Po zachodzie słońca, gdy budzą się wam… nie, cholera, to tez nie… W każdym razie do imprezy pozostał jeszcze prawie miesiąc a tymczasem Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy zaczyna żyć… i to jak :) ——————————————–Autorem zdjęć i montażu jest Amadeusz AndrzejewskiW filmie oraz jego produkcji udział wzięli: Kaja Flaga-Andrzejewska, Diana the Rabbit, Joanna Kołakowska, Piotr Kołakowski, Piotr Majdykowski, Piotr Vel Wilk, Agnieszka Pooka Schulz, Agnieszka Kurek, Anna Nahurna, Barbara Karlik Harfiarka, Michał Dagajew ekipy: Nocarze i Renegaci i inni.

Posted by Targi Fantastyki on Thursday, September 14, 2017

Podziel się.