Warszawskie Targi Fantastyki – edycja jesienna

0

Udało się nam przewidzieć, że Warszawskie Targi Fantastyki będą odbywać się dwa razy w roku. Wielkimi krokami zbliżamy się do jesiennej edycji, która startuje w pierwszy weekend października (6-7.10). Podobnie jak podczas poprzednich edycji, w tym roku możecie liczyć na bogatą ofertę wystawców oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.

Wśród zaproszonych autorów znaleźli się między innymi: Ewa Białołęcka, Jakub Ćwiek, Rafał Dębski, Krzysztof Haladyn, Katarzyna Berenika Miszczuk, Paweł Kornew, Marcin Podlewski, Andrzej Ziemiański.

Nie zabraknie też tradycyjnych elementów, wystaw fotografii – Glow of Darkness oraz Amadi Visuals. Pojawią się także anomalie z ZONY, dzięki którym lepiej poznacie, a nawet doświadczycie, uniwersum S.T.A.L.K.E.R.

Cena wejściówki nie uległa zmianie, nadal płacicie ile chcecie. Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy będzie czynny w godzinach 10:00 – 20:00 w sobotę oraz 10:00 – 18:00 w niedzielę.

Niezdecydowanych i tych, co pierwszy raz, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z naszą relacją z edycji wiosennej.

Podziel się.