WCC Spring Edition 2018 – Langeland, Stevens, Ingram

0

Do wiosennej edycji Warsaw Comic Con zostało jeszcze trochę czasu, a lista zaproszonych gości ciągle się powiększa. Poza wspominanymi wcześniej Kristianem Nairnem, Hayley Law czy Codym Saintagnuem, w Strefie Gwiazd pojawiły się kolejne nazwiska. 

Fani „Gry o Tron” ucieszą się z pewnością z odwiedzin Kerry Ingram, czyli serialowej Shireen Baratheon, oraz Conana Stevensa, australijskiego aktora, pisarza i zawodowego wrestlera, odtwarzającego rolę Góry (czy Bolga w „Hobbicie”). Na WCC pojawi się również Marlon Langeland, jeden z bohaterów „SKAM”, serii opowiadającej o perypetiach życiowych norweskich nastolatków. 

Wielbicieli „Wiedźmina” zainteresuje z pewnością wiadomość, iż Warsaw Comic Con odwiedzi Andrzej Sapkowski. Autor spotka się z fanami (i rozda autografy) w sobotę, 21 kwietnia

Przypominamy, że imprezie towarzyszą także Targi Gier Komputerowych Good Game oraz pierwszy festiwal czytelnictwa Warsaw Book Show, na które wejdziecie za darmo z biletem WCC.

Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia, na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, osoby niezmotoryzowane mogą liczyć na darmowy transport autobusowy.

Podziel się.