WCC Spring Edition 2018 – Sprayberry, Maul Cosplay, Magic Orchestra

0

Podczas wiosennej odsłony Warsaw Comic Con pojawi się wiele gwiazd, o niektórych pisaliśmy już wcześniej, a o niektórych dopiero będziemy mieli okazję. Jedną z nich jest Dylan Sprayberry, czyli Liam Dunbar z serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”. Imprezę odwiedzi również jego kolega z planu, wspominany poprzednio Cody Saintgnue, wcielający się w Bretta Talbota.

Poza aktorami z popularnych produkcji filmowych i serialowych, na WCC pojawi się także Maul Cosplay, niemiecki kaskader i cosplayer, kojarzony z kapitalną kreacją Geralta z Rivii, a także oficjalny model podczas kampanii promocyjnych gry Wiedźmin

Spośród innych wieści, uczestników zapewne zainteresuje informacja o koncercie Magic Orchestra, czyli muzyki z gier takich jak Battlefield 1, Skyrim czy Wiedźmin 2, grana na żywo. Nie zabraknie też chóru czy dodatkowych projekcji. Występ zaplanowany jest na sobotę, g. 17:00. Obowiązuje oddzielny bilet wstępu (w przedsprzedaży 59 zł, na miejscu 100 zł).

Uruchomiony zostanie również sleep room dla uczestników, dostępny za symboliczną opłatą (5 zł za noc).

Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia, na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Imprezie towarzyszą Targi Gier Komputerowych Good Game oraz pierwszy festiwal czytelnictwa Warsaw Book Show. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, osoby niezmotoryzowane mogą liczyć na darmowy transport autobusowy.

Podziel się.