WTF Jesień – garść informacji

0

Mamy początek października, a pod koniec przyszłego miesiąca, jeśli oczywiście nic się nie zmieni w związku z sytuacją w kraju, czeka na nas kolejna edycja Warszawskich Targów Fantastyki. Organizatorzy systematycznie podrzucają informacje o tym, u kogo będziemy mogli zrobić zakupy oraz z kim uda się nam spotkać. Co więcej, możecie też wesprzeć targi poprzez wolontariat, o czym niżej. 

Pełną listę wystawców, wraz z opisami, znajdziecie na stronie wydarzenia. Bez wątpienia, pomoże Wam w przygotowaniu się do zakupów. Pamiętajmy, że podczas tej edycji obowiązuje nas – uczestników – podwyższony rygor sanitarny, co ma wpływ na zasady korzystania z budynku. Zapraszamy do przeczytania naszego poprzedniego wpisu, gdzie znajdziecie szczegółowe wytyczne, a także informacje o biletach. W tym roku pamiętajcie o zakupieniu wejściówek wcześniej, aby na miejscu nie generować kolejek (z powodu ograniczonej liczby tabletów do przeprowadzenia zakupu). 

Jeśli chodzi o listę gości, według podanych informacji, na targach spodziewać się będzie można, między innymi, Michała Gołkowskiego, Marcina Przybyłka, Jagny Rolskiej, Anny Szumacher, Krzysztofa Piersy czy Magdaleny Kucenty

Jeżeli chcielibyście wesprzeć WTF-y „od kuchni” i dołączyć do tej niesamowitej ekipy bohaterów każdej fandomowej imprezy, prześlijcie swoje zgłoszenia za pośrednictwem formularza.
W zamian za pomoc, otrzymacie środki ochrony indywidualnej, unikatową koszulkę, specjalny identyfikator, posiłek dodający sił (dotyczy to też dni montażu i demontażu), a jeżeli bardzo się postaracie, to możecie też liczyć na drobny prezent.
Warszawskie Targi Fantastyki odbędą się w dniach 28 – 29 listopada, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy (ul. Bracka 25).
Podziel się.