WTF Wiosna 2020 – goście

0

Wiosenna edycja Warszawskich Targów Fantastyki zbliża się wielkimi krokami – to już w tym miesiącu! Wydarzenie tradycyjnie już odwiedzi kilkunastu fantastycznych gości i jak zwykle, możecie liczyć na kilka interesujących premier. Od jednej z nich właściwie zacznie się cała impreza, bo grunt to zacząć dzień z przytupem!

 

Michał Gołkowski uraczy Was swoją najnowszą powieścią – Sybirpunk, osadzoną w NeoSybirsku, a której bohaterem jest Sasza Khudovec, dla znajomych Chudy, specjalista ds. trudnych. Szykuje się grubsza jazda, bez trzymanki, ale nie uprzedzajmy faktów! Więcej o Saszy dowiecie się podczas spotkania promocyjnego, w sobotę (21.03) o godzinie 11:00. Zdajemy sobie sprawę, że to sobota, ale warto będzie nie zaspać!

Poza wspomnianym już Michałem, wydarzenie odwiedzą także Maja Lidia Kossakowska i Jarosław Grzędowicz, Marek Oramus, Magdalena Kucenty, Sławomir Nieściur, Marta Kisiel, Krystyna Chodorowska, Krzysztof Piersa, Anna Hrycyszyn, Arkady Saulski, Andrzej Ziemiański, Damian Zajko, Marcin Mortka, Aleksandra Ostapczuk, Aneta Jadowska. [05.03 aktualizacja]

Przypominamy, że na terenie obiektu znajduje się winda, możecie więc śmiało podjechać wózkiem – byle nie widłowym! – do stanowiska autografowego, bo WTFy są świetną okazją, aby zdobyć brakujące wpisy do ulubionych powieści! Znajdzie się też kilka stoisk z książkami, przy których z pewnością uda się Wam uzupełnić zapasy.

Sprzedaż pakietów już się zakończyła, jednak w dalszym ciągu możecie zakupić wejściówki w przedsprzedaży. Przy płatności przelewem, jeszcze do 9 marca, a w przypadku opłacenia zakupu kartądo 16 marca (płatność kartą).

Osoby preakredytowane będą miały do swojej dyspozycji odrębny punkt obsługi i tym samym mogą pominąć główną kolejkę do kas.

UWAGA!

Jeśli ominął Was komunikat na stronie Organizatora dotyczący wirusa SARS-CoV-2/2019-nCoV, to informujemy, że obecnie nie planuje się zmiany terminu wydarzenia ani ograniczania Targów w jakikolwiek sposób. Podobnie jak w przypadku innych imprez, sytuacja jest na bieżąco monitorowana, dokłada się wszelkich starań w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom.

Podziel się.