WTF Wiosna 2020 – wieści

0

Do startu wiosennej edycji Warszawskich Targów Fantastyki zostało jeszcze trochę czasu, ale jeśli bardzo się niecierpliwicie to z pewnością ucieszy Was informacja uruchomionej już przedsprzedaży. Poza wejściówkami możecie zakupić wyjątkowe gadżety. Ceny pakietów, w zależności od zawartości, kształtują się miedzy 10 a 120 zł. Podgląd przedmiotów i szczegółowe informacje na temat dostępnych zestawów znajdziecie między innymi na oficjalnej stronie imprezy.

Zamówienia na pakiety możecie składać do 29 lutego, również za pośrednictwem strony. Same wejściówki można zakupić w przedsprzedaży do 9 (płatność przelewem) lub 16 marca (płatność kartą). Osoby preakredytowane będą miały do swojej dyspozycji odrębny punkt obsługi i tym samym mogą pominąć główną kolejkę do kas.

Pamiętajcie również, że pakiety z koszulkami zawierają wersję podstawową, tj. biały nadruk na czarnej koszulce. Przy czym istnieje możliwość zamówienia nadruku kolorowego, za dodatkową opłatą w wysokości 30 zł.

Wiosenna odsłona wydarzenia odbywać się będzie w dniach 21 – 22 marca 2020 r., tradycyjnie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, w Warszawie (ul. Bracka 25).

Podziel się.