Ziemie Jałowe 2020 – zgłoszenia postaci

0

Nadeszła wiekopomna chwila… a konkretnie ta interesująca wszystkich potencjalnych uczestników chwila, w której mogą zgłosić swoją postać na Ziemie Jałowe. Wybieracie w ramach dostępnych frakcji, o czym pisaliśmy Wam jakiś czas temu, ale przed wypełnieniem powyższego formularza, warto zapoznać się jeszcze ze wstępem fabularnym. Czas na podkręcenie własnej kreatywności i stworzenie totalnie odjechanej postaci (oraz oczywiście przesłanie zgłoszenia) macie do 30 maja

Tylko nie czekajcie na ostatnią chwilę! Wcześniejsze zgłoszenie to większa szansa na dodatkowe questy i lepsze osadzenie w osi konwentowej fabuły. 

Pamiętajcie również, że do 10 marca macie okazję nabyć wejściówki na imprezę w lepszej cenie, w ramach pierwszej tury sprzedaży. Szczegółowe instrukcje dotyczące dokonywania płatności znajdziecie w naszym poprzednim poście.

10. edycja Ziemi Jałowych, czyli Zagłębiowskiego Konwentu Postapokaliptycznego, odbywać się będzie w dniach 30 czerwca – 5 lipca w Będzinie. Tematem przewodnim wydarzenia jest postapokaliptyczny western z cyberpunkowym sosem. Wydarzenie adresowane jest wyłącznie do osób pełnoletnich.

Podziel się.